לייזר או "88 אחוז מהגברים מעדיפים נשים בעלות עור חלק!"

סקר דעת קהל בלוס אנג'לס קובע: 88% מהגברים מעדיפים נשים בעלות עור חלק!

הסרת שיער ,כל השיטות הקיימות:

שיטת לייזר דור חדש- מהיר, ללא כאבים, תוצאות נהדרות גם לשטחים נרחבים.

אפילציה- שיטה הדורשת מספר מחזורי טיפולים אך התוצאות מובטחות ולצמיתות.

שעווה וחוט- שיטות סבתא, טובות ובטוחות לדילול שיער לטווח ארוך.

בסקר שנערך על ידי העיתון "women" בלוס אנג'לס, מספרים לנו כי גברים נרתעים מנשים שעירות או בעלות כתמי פיגמנטציה, צלקות, כתמי שמש ושאר נגעים. גברים מעדיפים אותנו עם עור חלק, מוצקות וללא סימני זמן או שמש.

תעשיית הורדות שיער בלוס אנג'לס הפכה לאימפריית כסף שמגלגלת מיליארדים. אלפי מכונים להורדת שיער נפתחו, נגמר עידן השעווה והחוט הפך להיות "פאסה". כל שנה- שנתיים יוצא לשוק פטנט חדש שמסעיר את לבבותיהן של הנשים השעירות המחפשות דרכים להיפטר אחת ולתמיד מעודפי השיער, הכתמים והצלקות בגופן.

פנינו למנהלת "מכון וולפסון" דר' ליליה ניאזוב לשמוע קצת מידי על התחדשות בנושא בימים אלו.

דר' ניאזוב סיפרה: "בשנים האחרונות שלט הלייזר בתחום הסרת שיער, אך היו לו מגבלות. יש צורך במריחת ג'ל על המקום, לפעמים משחת אלחוש מקומית שכלל לא עזרה לכאב ולדקירות שחשו נשים.

כיום יש טכניקה חדשנית הרבה יותר על בסיס אנרגיית אור, המחדירה באופן פנאומטי את האנרגיה לשערה. כתוצאה מתהליך זה מושמדת השערה פי 7 ממכשיר הלייזר והעבודה מתבצעת על שטחים הרבה יותר נרחבים.

המכשיר יודע לזהות עצמים כהים (לכן רצוי לא להיות שזוף בזמן הטיפול) ואז הוא מתביית על השערה בלבד ואינו גורם לעור להיות אדמומי ואין צורך במשחות מרגיעות לאחר הטיפול". היא מודיעה לנו.

עוד נודע לנו מדר' ליליה, כי הבונוס הנפלא בכל העיניין שהוא גם מסיר "על הדרך" שומות, כתמים, ורידים בולטים (דליות ונגעים עוריים אחרים). משך הטיפול קצר יותר מהלייזר, ללא כאב, הגייני עם נוחות מקסימלית למטופל – ללא צורך בשלבי הכנה.

"אז הם רוצים אתכן חלקות?" היא צוחקת, "בבקשה, פוז'לוסטה!"

פרטים נוספים תקבלו במכן וולפסון.