עיצוב שיער – מתחילה קריירה חדשה!

כל חיי היה לי שיער בהיר , עם תלתלים זהובים שובבים. מילדות אהבתי לשבת מול המראה ולשחק עם שיערי. נהגתי להרימו בתסרוקות גבוהות בסגנון הרנסנס, או לאספו לקוקו נמוך עם טלטלים קטנים סביב הפנים בסגנון יווני. וכמובן אהבתי לשחק עם שיערן של אחיות הבוגרות לעשות להן תספורות מעניינות או צבע חדש. עד שהתבגרתי והבנתי שהשיער זה התחום שלי, תחום יצירתי, אומנותי, שנותן דרור לכשרון היצירה שלי וגורם לי המון אושר.

התחלתי ללמוד ב"מכון וולפסון" עיצוב שיער. למדתי על ההיסטוריה של עיצוב שיער, על סגנונות, צבעים, תספורות ומחלות שיער ועור. ואז קיבלתי אומץ והתחלתי לעצב תספורות גברים. אט אט עברתי לעיצובי תספורות נשים ולצבעים.

היום כעבור כחצי שנה אני בעלת מקצוע א'-א'.

בימים אלה, פתחתי מספרה בחדר אחד של הבית, ציידתי אותה בכל האביזרים הדרושים, עיטרתי את החלונות בוילונות פרחוניים ושמתי שטיח חמוד בכניסה  עם מראה בסגנון עתיק. מה שנשאר לי זה רק ליידע את האנשים שאני פה- ואני מחכה להם.

הלכתי לבית דפוס וסגננתי לי כרטיסי ביקור ופלאיירים ושלחתי את האחיינים לפזר בכל השכונה, כמו שלימדו אותי בקורס יזמות עיסקית.

ואז החלו טלפונים והבירורים. אט-אט רכשתי לי חמש שש קליינטיות ראשונות והן הביאו את השכנות את המכרות שלהן. ואני סוף סוף מתחילה לראות פרנה בתחום שאני אוהבת. זה הכייף הכי גדול, כי כשאת עובדת בתחום שאת אוהבת, את קמה עם חשק כל בוקר והולכת לישון עם שיר בלב.

אני מאושרת!